Tamindir GameX 2012 Oyun Fuarını Ziyaret Etti

İstanbul'da düzenlenecek olan Uluslararası GameX 2012 oyun fuarına Tamindir ve CNT Interactive olarak katılım göstereceğiz. Fuar alanında bizi ziyaret etmek istiyorsanız detayları öğrenin!

Tamindir GameX 2012 Oyun Fuarını Ziyaret Etti

4-7 Ekim 2012 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenecek olan GameX 2012 Uluslararası Oyun Fuarı'na Tamindir.com ve diğer CNT Interactive projeleri olarak katılım gösterdik.

GameX oyunseverlerin ve oyun dünyasının profesyonellerinin bir araya geldiği büyük bir etkinlik olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Fuar süresince konuşmalar, konferanslar ve workshoplar ile oyun dünyasına dair herşeyi takip etmek mümkün oldu.

Ayrıca fuar süresince elde ettiğimiz renkli görüntüleri, videoları, bilgileri ve geri kalan herşeyi yine bu blog yazımızı takip ederek öğrenebilirsiniz, düzenli olarak güncellemeler sizin için hazır olacak.

GameX 2012'de Rönesans Fuarcılık ve Yayıncılık A.Ş. grubu yönetim kurulu başkanı İsmet Göksel, her konuda bize çok yardımcı olduğu gibi, bizlerle küçük bir röportaj yapmayı da ihmal etmedi. Kendisine bu samimi ve içten röportajı için çok teşekkür ederek, kendisiyle yaptığımız GameX 2012 - İsmet Göksel Röportajı'nı sizlerle paylaşıyoruz.
Joy Game genel müdürü Barış Özistek'te röportaj yapma fırsatı bulduğumuz isimler arasındaydı. Kendisine samimi ve içten röportajı için çok teşekkür ediyoruz ve kendisiyle yaptığımız GameX 2012 - Barış Özistek Röportajı'nı sizlerle paylaşıyoruz.
Riot Games Türkiye Ülke Müdürü Hasan Çolakoğlu röportaj yapma fırsatı bulduğumuz isimler arasındaydı. Kendisine samimi ve içten röportajı için çok teşekkür ediyoruz ve kendisiyle yaptığımız GameX 2012 - Hasan Çolakoğlu Röportajı'nı sizlerle paylaşıyoruz.

Big Point şirketinde Community Manager olarak görev yapmakta olan Hakan Ersümer'de röportaj yapma fırsatı bulduğumuz isimler arasındaydı. Kendisine samimi ve içten röportajı için çok teşekkür ediyoruz ve kendisiyle yaptığımız GameX 2012 - Hakan Ersümer Röportajı'nı sizlerle paylaşıyoruz.

TTNET Dijital Medya Pazarlama bölümünde görev yapan ve TTNET PlayStore projesinde yer alan Fatih Yalçınkaya'da röportaj yapma fırsatı bulduğumuz isimler arasındaydı. Kendisine samimi ve içten röportajı için çok teşekkür ediyoruz ve kendisiyle yaptığımız GameX 2012 - Fatih Yalçınkaya Röportajı'nı sizlerle paylaşıyoruz.

YORUMLAR