Watch Dogs Oynanış Detayları (Hack Sistemi, Gizlilik ve Görev Yapısı)

Watch Dogs'a dair açıklanan detaylar arasından hack sistemi, görev yapısı ve gizliliğe dair tüm bilgileri burada bulabilirsiniz.

Watch Dogs Oynanış Detayları (Hack Sistemi, Gizlilik ve Görev Yapısı)

Watch Dogs hakkında açıklanan son detaylardan hack sistemi, gizlilik ve görev sistemine dair bilgilerin buldunğu sayfadasınız. Diğer detaylara ulaşmak için Watch Dogs'un Karakter, Oynanış ve Açık Dünya Detayları Hakkında Yeni Bilgiler Açıklandı haberine bakabilirsiniz.

Hack Sistemi:

Watch Dogs için Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı
OYUN

Watch Dogs için Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

Ubisoft tarafından geliştirlen Watch Dogs için Playstation 4 etkinliğinde yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Etkinlikte gösterilen oyunun böylece resmi olarak Playstation 4'e çıkacağını öğrenmiş olduk.

Bulunduğumuz Chicago şehri CTOS isimli merkezi bir teknolojik sistem tarafından idare ediliyor. Bir şekilde CTOS isimli sisteme sızan Aiden, şehirde olan olayları kontrol edebilen tek kişi durumunda. Haritadaki düşmanları belirlemek için güvenlik kameralarına sızabilir, garaj kapılarını açabilir, forklift kullanarak düşmanların dikkatini dağatabilir veya trafik ışıklarını değiştirerek karmaşaya sebep olabilir.

Aiden'e verilen bu güç, Watch Dogs'un en önemli yanlarından biri. Bu hack yeteneğiniz sayesinde oynanışı çeşitlendirebilirsiniz. Ubisoft, bu sahnelerin önceden hazırlanmadığını, yeteneklerimizi istediğimiz gibi kullanabileceğimizi söylüyor. Yani vereceğiniz her karar sizi tahmin edilemeyecek bir rotaya ve olaylar akışına sürükleyecek.

Aksiyona direkt olarak etki edecek olayların haricinde Aiden normal insanların telefonlarına da sızbiliyor. Halka açık wi-fi noktalarından bağlanan insanların tümünün telefonlarına izinsiz giriş yetkiniz var. Burada yapımcı firma Ubisoft, Far Cry 3 ve Assassin's Creed 3 oyunlarına benzer bir oynanış mantığı getirmiş. Nedir bu mantık? Oyunda yer alan Chicago şehrinin belli yerlerine wi-fi noktaları koyulmuş. Ancak bunların hepsi pasif durumda. Siz önce buraya giderek güvenliği alt edecek ve sonra bu noktayı aktif hale getireceksiniz. Bunu başardıktan sonra o bölgedeki insanların telefonuna sızabileceksiniz.

YORUMLAR