Watch Dogs Oynanış Detayları (Hack Sistemi, Gizlilik ve Görev Yapısı)

Watch Dogs'a dair açıklanan detaylar arasından hack sistemi, görev yapısı ve gizliliğe dair tüm bilgileri burada bulabilirsiniz.

Gizlilik Sistemi:

Watch Dogs'ta gizliliğe de önem verilmiş durumda.

Görevleri sırasında sivil kaybı olmaması için aksiyona girmekten kaçınacağınız durumlar olacak. "Neden sivillere önem vereyim, bana ne?" diyorsanız eğer önce sizi kınıyorum, sonra da nedenini söylüyorum. Sivillere gelen her zarar sizin şöhretinizi kötü yönde etkileyecek. Ancak Ubisoft, kötü ve iyi şöhretin nasıl yararı ya da zararı olacağını açıklamadı. Fakat benzer oyunlardaki sistemleri düşündüğümüzde: "Kötü şöhretiniz yüzünden insanlar sizden kaçıp, polis çağırabilecekken; iyi şöhretiniz sayesinde insanlar sizi polisten koruyacak ve size destek olabilecek" şeklinde bir mantık kurabiliriz.

Watch Dogs'ta kimseye sataşmadan gizli gizli ilerleme şansınız var. Bunun için şaşırtmaca ve tespit yapabiliyorsunuz. Güvenlik kameralarından düşmanların yerlerini önce belirleyip, kendinize bir güzergah oluşturabilirsiniz. Güzergaha bir düşmanın çıkması halinde yan taraftaki garaj kapısını açıp kapatarak düşmanları şaşırtabilir ve yolunuza devam edebilirsiniz. Tabii "başlarım gizliliğine" diyen oyuncular için yakın dövüş ve silahlı çatışmalar da mevcut.

  1. Watch Dogs Oynanış Detayları (Hack Sistemi, Gizlilik ve Görev Yapısı)
  2. Gizlilik Sistemi:
  3. Görev Sistemi:

YORUMLAR