Watch Dogs Oynanış Detayları (Hack Sistemi, Gizlilik ve Görev Yapısı)

Watch Dogs'a dair açıklanan detaylar arasından hack sistemi, görev yapısı ve gizliliğe dair tüm bilgileri burada bulabilirsiniz.

Görev Sistemi:

Watch Dogs Yeni Oynanış Videosu
OYUN

Watch Dogs Yeni Oynanış Videosu

Ubisoft çıkış tarihi yaklaşan oyunu Watch Dogs için yepyeni bir oynanış videosu yayınladı. Son bahar aylarında piyasaya sürülmesi beklenen oyun yayınlanan videolarıyla şimdiden birçok oyunseveri etkilemeyi başardı.

Oyunda yan görevler bol sayıda mevcut. Bunlardan en öne çıkanı "suç önleme" ismini verebileceğimiz görev çeşidi. Bellirli bir bölgedeki CTOS sistemini hacklediğinizde o bölge içerisindeki tüm bilgilere erişebileceksiniz buna "suç tahmin" de dahil. Bu suç tahmin sistemi sayesinde süper kahramancılık oynayabilirsiniz. Yolda ilerlerken göreceğiniz potansiyel kurbanları ve suçluları tespit edebilir ve onları durdurabilirsiniz. (Bir nevi Person of Interest dizisinin oyuna taşınması da diyebiliriz). Yan görev kategorisine girmesine rağmen Ubisoft, bu sistem üzerine çok çalışmış ve sistemine oldukça güveniyor.

Diğer görev çeşitleriyse daha arcade bir havada. Bir örnek olarak NVZN isimli görevi gösterebiliriz. Bu görevde sanal gerçeklik makinasına girerek işgale gelen uzaylıları ışın silahını kullanarak yok etmeye çalışıyorsunuz.

Diğer detaylara ulaşmak için Watch Dogs'un Karakter, Oynanış ve Açık Dünya Detayları Hakkında Yeni Bilgiler Açıklandı yazısına bakabilirsiniz.

  1. Watch Dogs Oynanış Detayları (Hack Sistemi, Gizlilik ve Görev Yapısı)
  2. Gizlilik Sistemi:
  3. Görev Sistemi:

YORUMLAR