WhatsApp'a Ne Kadar Bağımlısınız, Gerçeklerle Yüzleşmeye Hazır mısınız? Bu Testi Çözün

WhatsApp'a bağımlı mısınız, alışkanlığınızı fark etmeniz açısından minik bir test hazırladık. Buradan buyurun.

WhatsApp'a Ne Kadar Bağımlısınız, Gerçeklerle Yüzleşmeye Hazır mısınız? Bu Testi Çözün

Mobil yaşamda hayatımızı kolaylaştıran her şeye son derece hızlı uyum sağlıyoruz. Bu bize hem büyük bir keyif veriyor, hem de hayatımızı yaşanabilir kılıyor. Ancak burada “yaşanabilir kılıyor” mobil cihazlarımızı ne kadar kullandığımızla doğru orantılı bir durum. Eğer bir uygulamayı haddinden fazla kullanıyorsak bu tamlamayı “bağımlı kılıyor" olarak değiştirme durumundayız. WhatsApp anında mesajlaşma uygulaması, geçirdiği evrimle iletişimi hem kolay, hem de önemli kılıyor.  

Sosyal ağlara olan başlılığımız gittikçe artarken WhatsApp’da iletişimdeki önemini artırıyor. Üstelik WhatsApp yaptığı güncellemelerle mesajlaşma eylemini daha da cazip hale getiren bir uygulama olarak en çok kullanılan uygulama olarak da listelerin başında yer alıyor.

WhatsApp uygulamasını kullanıyoruz kullanmasına da, bunu nasıl yapıyoruz? Kullanım alışkanlığımız nedir, bu önemli. Çünkü bazı işaretler durumu abarttığımız anlamına gelebiliyor. WhatsApp alışkanlığınızı fark etmeniz açısından aşağıda minik bir test hazırladık. Testin sonucunda WhatsApp ile olan günlük ilişkinizin sizi ne kadar bağımlı ya da özgür kıldığını görebilirsiniz. Haydi, kolay gelsin.

Kaçırmamanız Gereken WhatsApp İpuçları ve Hileleri

YORUMLAR