Guitar Pro

Guitar Pro

6
Editör Puanı: 4/5
4

6 Kullanıcı: 4.5/5

4.5
Guitar Pro
Guitar Pro
Guitar Pro

Profesyonel Gitar Tab Editörü

Yeşim Halıcı Son güncelleme 7 yıl önce

Guitar Pro gitar, bas gibi perdeli ve yaylı müzik aletleri için geliştirilmiş bir tablo editörüdür. Program yeni versiyonunda piyano, davul gibi pek çok farklı müzik aletini destekler hale getirilerek geliştirilmiştir. Yeni başlayanlardan profesyonel müzisyenlere kadar geniş bir yelpazeye hitap eden Guitar Pro alanının en çok tercih edilen yazılımıdır.

Program özellikle yeni başlayanlar için çok yararlı olan 200 sayfalık bir method sunuyor. Müzik altyapısı olmayanlar bile programla tutuş pozisyonu, nota okuma, teknikler ve ses efektleri konularında kendini geliştirebilir. Programla pek çok farklı müzik türü çalışılabilir. Profesyoneller ise tekniklerini geliştirmek için programdan yararlanabilirler. Pek çok örnek ve egzersiz içeren program oldukça yararlı bir çalışma sağlıyabiliyor. Programda enstrümanlar, düzenleme, ses, mastering, koro ve sözler için geliştirilmiş 6 adet panel bulunuyor. Yeni versiyonda daha şık bir dizaynla karşımıza çıkan program kullanım kolaylığı sağlıyor.  

Guitar Pro ile rock, jazz, blues, heavy metal, folk ve klasik stillerde çalmak için egzersizler yapabilir ve temel tekniklerle ilgili kendinizi geliştirebilirsiniz.

Guitar Pro 6 Öne Çıkan Özellikleri

 • Tamamen yenilenmiş şık arayüz
 • Geliştirilmiş nota düzenleme araçları
 • MIDI, ASCII, WAV, PNG, PDF formatında dışa aktarma

ÖNEMLİ! Yönlendirileceğiniz sayfada Windows, Linux ve Mac işletim sistemlerinden hangisini kullanıyorsanız seçerek mail adresinizi yazdıktan sonra programın demosunu indirebilirsiniz.

Guitar Pro için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Guitar Pro crack, Guitar Pro serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
17 / 120,939
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Arobas Music

Ses Düzenleme Araçları Popülerleri

 1. Audacity
  AudacityÜcretsiz Ses Düzenleme Programı
 2. Merge MP3
  Merge MP3MP3 Birleştirme Programı
 3. CuteDJ
  CuteDJAmatör DJ'lik ve Mix Yapma Programı
 4. AP Tuner
  AP TunerGitar Akort Etme Programı
 5. Vocal Reducer
  Vocal ReducerMüzikten Sesi Silme Programı