JetAudio Basic

JetAudio Basic

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 46,999
  • DOSYA BOYUTU 37.09 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici JetAudio

JetAudio ses dosyalarını sadece oynatmak için değil düzenlemek içinde yararlanabileceğiniz ücretsiz bir yazılım.

JetAudio ücretsiz bir multimedya yazılımıdır. Sadece video ve ses dosyalarını oynatmakla kalmayıp, CD yazma, kaydetme özellikleri ve dosya formatı dönüştürme gibi seçenekleriyle bütün ve komplike bir araç olarak karşımızda. İsterseniz JetAudio'nun sağladığı kullanımı kolay JetCast özelliği ile kendi internet yayınınızı yaratabilirsiniz.

Yazılım CD ve DVD üzerindeki ses ve video dosyalarını oynatabiliyor. İsterseniz oynatabildiğiniz bu ses dosyalarının formatlarını kendi belirlediğiniz diğer formatlarada JetAudio ile dönüştürebilirsiniz.

Analog ses kaydı yapabilen bu yazılımın en önemli ek özelliklerinden biride MP3, OGG ve WMA dosyaları için etiket düzenleme özelliği. Program kendi içerisinde bazı ses efektleride içeriyor, wide, reverb, ve x-bass gibi efektler barındıran bu program oynatılan ses dosyalarının hızınıda ayarlamanıza izin veriyor.

Kullanıcıların kendi istekleri doğrultusunda değiştirebileceği "skin" desteği bulunan yazılım gerçentek basit ve kullanımı kolay bir arayüze sahip. Senkronize edilmiş "Lyrics" (Şarkı Sözü/Lirik) desteği bulunan program ile MIDI ve MP3 dosyalarınızla karaoke yapabilirsiniz.

Video dosyalarında dönüştürme yapmak için iAUDIO U3 desteği barındıran program ile video dosyalarınızı AVI formatına çevirebilirisiniz.