Okullar ve Kurumlar İçin Windows 10 Güncelleme Rehberi Yayınlandı

Okullar ve Kurumlar İçin Windows 10 Güncelleme Rehberi Yayınlandı

Windows 10 güncellemesi yapmak o kadar karmaşık olmasa da Microsoft sonunda kafası karışan kullanıcılar için bir rehber hazırlamaya karar verdi. Hazırladığı rehber özellikle birden fazla PC kullanan eğitim kurumları ve iş yerlerini hedefliyor.

Aslında Microsoft bu rehberi bireysel kullanıcılardan daha çok eğitim kurumları için hazırladı. Şirketlerin ve eğitim kurumlarının birden fazla bilgisayarı Windows 10’a güncellemesi o kadar kolay olmayabiliyor. Yüzlerce bilgisayarın Windows 10 işletim sistemine yükseltilmesi meşakkatli bir iş. Bu yüzden Microsoft böyle bir teknik destek yayınlamaya karar vermiş.

Microsoft Windows 10 Güncelleme Rehberi nedir?

Microsoft okullarda, şirketlerde ve 10 - 100 ve daha PC kullanan her profesyonel kurum için özel bir rehber hazırlıyor. Bu rehber yeni Windows 10 Redstone güncellemesi gelmeden hazırlandı ve paylaşılmaya başlandı. Avrupa’da ve ABD’de okul yarı tatillerine denk gelecek olan bu dönemin özellikle okullar için son derece avantajlı olacağını düşünen Microsoft, bu rehberde tüm Windows 10 yükseltme ve güncelleme tekniklerini kullanıcılarıyla paylaşıyor. Akıllara gelen her türlü soruya cevaplar veriyor.

Windows 10 öncesi ve sonrası güncellemeler hakkında

Rehber Windows 10’a geçmek isteyen ya da hali hazırda Windows 10 kullanan herkesi ilgilendiriyor. Zaten rehberin adı da “ Herkes İçin Pratik Windows 10 Güncelleme Rehberi” olarak belirlenmiş. Ne yazık ki bu rehberin bir Türkçe kopyasının olup olmayacağı henüz belli değil. Ancak rehber an itibarıyla Microsoft tarafından Slideshare üzerinden paylaşılmaya başlandı bile. Bu yüzden ulaşmak zor olmuyor.

Windows 10 Hakkında Bilmek İstediğiniz Her Şey

Windows 10 Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey Burada!

Windows 10 Yükseltmesi Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey!

YORUMLAR