1stBrowser: SIEN'den Açık Kaynak Kodlu Yeni Nesil Web Tarayıcı

1stBrowser: SIEN'den Açık Kaynak Kodlu Yeni Nesil Web Tarayıcı

SIEN tarafından geliştirilen açık kaynak kodlu internet tarayıcısı 1stBrowser, kullanıcıların webde gezinirken ihtiyaç duyacakları tüm araçları kendi içerisinde sunuyor. Chromium tabanlı web tarayıcı günümüz modern web tarayıcılarda olmayan özellikleri de beraberinde getiriyor.

Google Chrome kullanıcıları için hızı giriş yapıp ayarlarını senkronize etme seçeneği sunan 1stBrowser için tam özellikli web tarayıcı tanımı yanlış olmayacaktır. Google Chrome, Internet Explorer, Microsoft Edge, Firefox kısacası aklınıza gelebilecek tüm web tarayıcılardan öne çıkması biraz zor gibi görünse de sunduğu fantastik özelliklerle denenmeyi kesinlikle hak ediyor. Detaylı kişiselleştirme (başlık çubuğu rengini ayarlama, temalar, yeni sekme için duvar kağıdı seçme) seçenekleri sunan tarayıcıda dahili medya indirici bulunuyor ki istenilen sayfadan istenilen türde içeriği eklentiye gerek duymadan indirme ve görüntülem imkanı tanıyor. Kullanıcılar beğendikleri videoları ve videolardan sesi kolaylıkla indirebiliyor.

Kullanıcının konumunu takip ederek işte, evde, hareket halinde sıklıkla kullandığı web sayfalarını karşısına getirebilen 1stBrowser, oldukça güvenli bir web tarayıcı. Zararlı ve reklam yazılımı koruması sayesinde kullanıcının verilerini veya çevrimiçi gizliliğini açığa çıkaran her türlü çevrimiçi tehlikeden uzak tutan tarayıcı Adblock gibi reklam engelleme yazılımlarını kurma ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

Eklenti, ek program yüklemeden kullanıcıların ihtiyaç duyacakları tüm araçları bir arada sunan 1stBrowser’ı varsayılan tarayıcınız yapmasanız da aşağıdaki bağlantıdan indirip, denemenizi tavsiye ederiz:

YORUMLAR