2006'da Kaybolan Bir Adam 10 Yıl Sonra Google Maps’da Bulundu

2006'da Kaybolan Bir Adam 10 Yıl Sonra Google Maps’da Bulundu

2006 yılında kaybolan bir adamın 9 sene sonra Google Maps ile bulunması hem şaşırttı, hem de kayıp adamı arayanları dehşete düşürdü.

David Lee Niles adındaki adam 2006 yılından beri kayıptı ve kendisinden hiçbir haber alınamıyordu. Kayıp şahsın bulunması ise tamamen tesadüflere dayalı bir olaydan kaynaklanıyor. Google Maps üzerinden bir bölgede bir cenaze için anma töreni yapmak isteyen cenaze evi çalışları, söz konusu bölgeyi incelerken yakınlarda bulunan bir gölün içinde bir karartı fark ettiler. Görüntüyü daha iyi inceleyen cenaze evi çalışanları bunun bir arabanın tavanı olabileceği hakkında fikir birliğine vardılar. Bölgeye giderek araştırma yapan çalışanlar şüphelerinde yanılmadıklarını anladılar ve gölün içinde bir araba buldular. Araba gölden polis ve sağlık ekipleri tarafından çıkarıldığında ise korkunç gerçekle karşılaştılar.

Gölden çıkarılan aracın içindeki cesedin üzerinden çıkan cüzdan 2006 yılından beri kayıp olan David Lee Niles’a aitti. Ancak 9 yıldır suyun altında olan ceset tanınmaz haldeydi. Ceset DNA tespiti yapıldıktan sonra kesin olarak teşhis edilebilecek. 

YORUMLAR