Adobe'un Döküman Tarama Uygulaması Çıktı

Adobe'un Döküman Tarama Uygulaması Çıktı

Eğer akıllı telefon veya tabletinizi bir scanner gibi kullanmak istiyorsanız size güzel bir haberimiz var; Adobe Scan uygulaması Android ve iOS platformları üzerinde ücretsiz olarak yayınlandı.

Adobe, bu uygulama sayesinde günlük hayatta karşımıza çıkan evrakları, faturaları, notları, kartvizitleri ve diğer belgeleri dijital dökümanlara dönüştürmemize imkan veriyor. Adobe Scan, telefon veya tabletinizin kamerasını kullanarak karşınızdaki evrağın fotoğrafını çektiğinizde bu fotoğrafları PDF dosyası veya Office dosyası yapabilmekte.

Adobe Scan, OCR özelliğiyle birlikte geliyor, yani içerisinde metin olan evrakları tarattığınızda bu metinler algılanıyor ve düzenlenebilecek yapıya getiriliyor. Uygulama dökümanları kırpmanıza, döndürmenize veya yeniden sıralamanıza da izin vermekte.

Aslında Adobe Scan ile benzer özelliklere sahip birçok mobil uygulama, Android ve iOS uygulama marketlerinde bulunabiliyor; Adobe Scan'ın farkı ise Document Cloud ile bütünleşik olarak gelmesi. Eğer Adobe'un bu servisinden faydalanıyorsanız Adobe Scan size pratik bir kullanım sunacaktır.

Adobe Scan uygulamasını ücretsiz olarka indirmek için bu bağlantıları kullanabilirsiniz:

Adobe, Ses Dosyalarının Photoshop'u VoCo'yu Duyurdu!

YORUMLAR