Android 6.0 Marshmallow Şimdiye Kadar Tasarlanan En Güzel Yükleme Ekranına sahip

Android 6.0 Marshmallow Şimdiye Kadar Tasarlanan En Güzel Yükleme Ekranına sahip

Google yeni işletim sistemini yine bir şekerleme türü olan Marshmallow olarak adlandırdı. Android 6.0 Marshmallow’un açılış ekranı ise gerçekten "çok tatlı".

Bazı Nexus cihazlarda geliştirici sürümü kullanılabilen Marshmallow’un en büyük yeniliği açılış ekranı (boot screen). Açılış ekranındaki animasyonlar o kadar akıcı ve rahatlatıcı ki, insan bitmesin istiyor.

Öte yandan Android Marshmallow’un duvar kağıtları da çok fiyakalıydı. Bu duvar kağıtlarından bazılarını sizinle Android 6.0 Marshmallow Duvar Kağıtları Yayınlandı, Hemen İndirin haberimizle paylaşmıştık.

Görünen o ki, Google Android 6.0 Marshmallow’un kullanıcı arayüzünü tasarlarken kesinlikle göz zevkine hitap edebilmesini ön plana almış. Android Marshmallow, uygulamaların izinleri üzerinde tam kontrol, Google’ın yeni Android Pay mobil ödeme sistemi, USB Type-C desteği ve işletim sistemi genelinde çok sayıda iyileştirme cihazlara Android 6.0 Marshmallow ile gelecek.

Android 6.0 Marshmallow yeni Nexus akıllı telefonlar üzerinde kullanıcılarla buluşacak. Bu cihazlar Huawei Nexus 5 ve LG Nexus 5 (2015) olarak belirlenmişlerdi.

Android M'nin Resmi Adı Belli Oldu: Marshmallow

Google, I/O 2015 Konferansında Android M Sürümünü Tanıtacak

YORUMLAR