Android 7.0 Nougat Final Sürümünü Yayınlandı

Android 7.0 Nougat Final Sürümünü Yayınlandı

Google Android 7.0 Nougat sürümünü duyuralı birkaç ay oluyor. O zamandan beri geliştiriciler için bazı sürüler yayınlayan şirket, Uygulama geliştiriciler için hazırlanan son Android 7.0 Nougat sürümünü yayınladığını duyurdu.

Daha önce yayınladığı deneme sürümlerinden elde ettiği geri dönüşü değerlendirerek işletim sistemine son makyajları atan Google. Android 7.0 Nougat’ın son sürümüne ulaştı. Bu sürümü uygulama geliştiricilerle paylaşan Google bu sene sonuna doğru cihazlar için yayınlayacağı Android 7.0 Nougat sürümünü son bir kez geliştiricilerin kontrolüne bıraktı.

Android 7.0 Nougat akılı telefonlara dağıtılmaya başlandığında elbet bu son hali olmayacak. Geliştiricilerin son sürümü kontrol ettikten ve uygulamaların üzerinde nasıl çalıştığını inceledikten sonra güncellemeler devam edecektir.

2017’de çıkacak olan tüm amiral gemisi akıllı telefonlara geleceğine kesin gözüyle bakılan Android 7.0 Nougat’ın OEM cihazlara dağılım yine uzun bir sürece yayılabilir. Ancak sistem resmi olarak güncellemeye açıldığında cihazların güncelleme seçeneklerini sıkça kontrol etmek gerekecek. 

Android 7.0 Nougat Resmi Duyuru Videosu

Android 7.0 Nougat Önce Hangi Cihazlara Gelecek?

Android 7.0 N Arayüzü Görüntüleri Sızdırıldı

YORUMLAR