Apple, Yosemite Wifi Problemini Sonunda Çözdü

Apple, Yosemite Wifi Problemini Sonunda Çözdü

Eğer bir Mac'iniz varsa ve OS X Yosemite ile birlikte kullanıyorsanız, yaşama ihtimalinizin yüksek olduğu Wifi problemi çözüme kavuşuyor. Yok ben her ikisini de kullanıyorum fakat herhangi bir Wifi problemim yok diyorsanız şanslı kullanıcılardan bir tanesi olduğunuzu bilmenizi isterim.

Apple'ın geçtiğimiz yıl çıkarmış olduğu OS X Yosemite'de bulunan Wifi problemi çıktığı gündne bu yana devam etmesine rağmen etkilediği kullanıcı sayısının çok fazla olmaması nedeniyle önem verilmeyen bir problem haline geldi fakat sorunu yaşayan kullanıcıların bir çoğu da bu süre boyunca can sıkıntısı yaşadı.

Daha önce yapılan güncellemeler ile birlikte Apple tarafından çözülmeye çalışılan problem bir türlü tamamen ortadan kalkmadı. Şu an OS X Yosemite Beta sürümünde çözüme kavuşan problem, en kısa süre içerisinde Yosemite güncellemesi ile birlikte kullanıcılara da ulaşacak.

Wifi ile bağlantı yaşarken sıkıntı yaşayan Mac sahipleri, OS X 10.10.4'ün gelmesi ile birlikte Wifi bağlantı sorununu daha fazla yaşamayacak.

Apple'ın bu tür bir problemi neden bu kadar uzun süre çözemediğine anlam vermek zor fakat sonunda çözülüyor olması da kullanıcılar için bir artı. Eğer Mac ve Yosemite ile Wifi bağlantı sorunu yaşıyorsanız, OS X 10.10.4 versiyonu çıkar çıkmaz güncelleme yaparak bu problemden kurtulabileceksiniz.

Lenovo ThinkPad 10 Tanıtıldı

YORUMLAR