AtlasJet Artık Yola AtlasGlobal Olarak Devam Edecek

AtlasJet Artık Yola AtlasGlobal Olarak Devam Edecek

Türkiye’nin önde gelen havayolu şirketlerinden AtlasJet, Türkiye’den dünya geneline açılmak adına ilk adımı attı ve kurumsal kimlik değişikliğine gitti. Bundan böyle AtlasGlobal adı altında faaliyetlerini sürdürecek olan havayolu şirketi artık sadece Türkiye değil dünya genelinde sayılı havayolu şirketlerinden biri olacak.

2011 yılından bu yana Türkiye'de faaliyetlerini gösteren, kalite, güvenlik ve konforu bir arada sunan AtlasJet, geçtiğimiz günlerde kurumsal kimlik değişimine gitti ve AtlasGlobal adını aldı. Bu kararın alınmasına ilişkin havayolları şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy’un açıklaması ise şöyleydi: “İki uçak ile başladığımız bu serüvene bugün 22 uçaktan oluşan global bir filoyla devam ediyoruz. Filomuzu yakın zamanda genişletmek ve destinasyonlarımızı yurtiçi ve dışında çeşitlendirmek için hazırlıklarımızı tamamladık. Büyüme stratejimize paralel olarak artık sadece Türkiye değil, dünyanın farklı bölgeleri de radarımızda. Bu nedenle yola AtlasGlobal markasıyla devam etme kararı aldık.”

Değişim projesi için ilk adımı kimlik değiştirerek atan AtlasJet’in web sitesi ve mobil uygulamaları da yenilendi. AtlasGlobal adıyla yenilenen AtlasGlobal Havayolları mobil uygulaması iPhone, iPad, Android ve Windows kullanıcıları için eş zamanlı olarak ücretsiz indirilmeye sunuldu. Telefon ve tablet kullanıcıları için ayrı olarak hazırlanan AtlasGlobal mobil uygulamasına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz:

DHMİ Genel Müdürlüğü Mobil Uygulaması İle Uçuş Bilgileri Cebinizde

YORUMLAR