Avira Antivirüs Yazılım Şirketi Son Derece Güvenli Bir Tarayıcı Çıkarıyor

Avira Antivirüs Yazılım Şirketi Son Derece Güvenli Bir Tarayıcı Çıkarıyor

Alman menşeli Avira antivirüs yazılım şirketi internet tutkunları için yeni bir tarayıcı geliştiriyor. Avira Browser son derece güvenli bir uygulama olacak.

1986’dan beri kullanıcılar için güvenlik yazılımları yapan Avira, şimdi de tarayıcı işine el attı. Avira internette dolaşmayı son derece güvenli hale getiren bir tarayıcı hazırlıyor.

Avira’nın güvenlik yazılımlarını 100 milyonun üzerinde cihaz kullanıyor. Geleneksel antivirüs yazılımlarıyla tanınan Avira çıtasını yükselterek daha güvenli internet tecrübesi sunmaya hazırlanıyor. Avira Tarayıcı kullanıcıların internette dolaşırken karşılaşabilecekleri tüm tehlikeleri önceden sezinleyerek, erken uyarı verecek bir sistem geliştiriyor.

Avira tarayıcısında var olan kendi veri tabanından destek alacak. Böylelikle malware, virüs ya da benzeri siber tehlike yaratan site ve indirilmesi potansiyel tehdit içeren yazılımları önceden kullanıcılarına bildiriyor olacak.

Avira PC’de bulunan virüs tarayıcılarına nazaran çevrimiçi önlemlerin anında uygulanabilmesinin kullanıcıları daha güvenli kılabileceğine inanıyor. Avira tasarladığı yeni web tarayıcısının alt yapısını Chromium açık kaynak kodlarını kullanarak hazırlayacak. 

Avira PC Cleaner Yayınlandı, Ücretsiz İndirin!

En İyi Taşınabilir Antivirüs Programları

En İyi Antivirüs Programları

YORUMLAR