Avira PC Cleaner Yayınlandı, Ücretsiz İndirin!

Avira PC Cleaner Yayınlandı, Ücretsiz İndirin!

Güvenlik yazılımları denilince akla gelen ilk isimlerden olan Avira, yeni virüs temizleme aracı olan Avira PC Cleanerücretsiz olarak kullanıcıların hizmetine sundu. Bilgisayarlarımızda birçok farklı antivirüs yazılımı kullanmaktayız. Bu antivirüs yazılımları genelde bilgisayarımız için gerçek zamanlı koruma sunarlar ve bilgisayarlarımıza sızmaya çalışan virüsleri tespit ederek silmeye çalışırlar. Fakat en iyi antivirüs yazılımını kullanıyor olsak dahi bazı virüsler bilgisayarımıza sızabiliyor ve bilgimiz olmadan kişisel bilgilerimizi çalabiliyorlar. İşte bu nedenle günümüzde tek bir antivirüs yazılımını kullanmak yeterli olmamakta; virüs tarama ve virüs silme işlemleri için alternatif bir yazılıma ihtiyaç duyulmakta. 

Avira PC Cleaner da bu ihtiyaç göz önünde tutularak geliştirilmiş bir virüs temizleme programı. Sisteminizin ve bilgisayarınızda yüklü güvenlik yazılımının çalışmasını aksatmayacak şekilde tasarlanan Avira PC Cleaner kurulum gerektirmeden bilgisayarınızda kullanılabiliyor ve mevcut güvenlik yazılımınızın tespit edemediği virüsleri bulup temizlemekte size yardımcı oluyor. Program kurulum gerektirmediği için USB bellekleriniz gibi taşınabilir depolama araçlarına yüklenerek herhangi bir bilgisayarda kullanılabiliyor.

Avira PC Cleaner bilgisayarınızda yüklü olan antivirüs yazılımının yerini alacak kadar kapsamlı bir araç olmasa da güvenlik yazılımınızın açıklarını kapatabiliyor. Bu nedenle sisteminizi düzenli olarak Avira PC Cleaner ile taratmanızı tavsiye ediyoruz. Avira PC Cleaner'ı ücretsiz olarak indirmek için:

Alternatif Flappy Bird Uygulamalarının Tehlikesi

YORUMLAR