Aya Gitmek İsteyenler İçin NASA'dan Moon Tours Uygulaması

Aya Gitmek İsteyenler İçin NASA'dan Moon Tours Uygulaması

NASA, Ay ile ilgili bildiklerini paylaşmanın zamanının geldiğini düşünmüş olmalı. Ay’a seyahat yapmak isteyenlerin merakını giderecek Moon Tours uygulamasını uygulama mağazalarına koydu. 

NASA bir süredir Ay’a çok ilgi göstermiyor. Ancak hakkında veriler toplamaya devam ediyor. Moon Tours uygulaması, bu toplanan verileri derleyerek dünyanın sessiz uydusu hakkında 600 kadar bilimsel veri barındırıyor. Eğer Ay hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bu uygulamanın tam size göre olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü Moon Tours insanoğlunun Ay ile ilgili olarak günümüze kadar elde ettiği bilgilerin hepsini bir araya getiriyor.

Moon Tours uygulamasını akıllı telefonlarınız ya da tabletleriniz için kullanabilirsiniz. Uygulamayla birlikte; Ay'ın kraterleri, 3 boyutlu Ay yüzeyi haritaları, Ay'ın mineral haritaları ve çeşitli analiz araçları gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Uygulamanın güzel tarafı, Ay ile yapılmış tüm inceleme dökümlerinin güncelleniyor olması. Moon Tours size uydumuzla ilgili güncel gelişmeleri de haber verebiliyor.  

Uygulamayı denerseniz seveceğinizden eminiz. Uygulamayı indirmeden önce Ay ile yapılmış 4 dakikalık kısa bir belgeseli sizinle paylaşalım istedik. 

Nasa Kamerasıyla Göktaşı Yağmurları

NASA Güneş Patlamalarını 5 Yıl Boyunca Kaydetti

Güneşteki Dev Patlama NASA Kameralarına Takıldı

YORUMLAR