Betternet'ten Türkiye'ye Ücretsiz VPN!

Betternet'ten Türkiye'ye Ücretsiz VPN!

Geçtiğimiz yıldan hepiniz hatırlıyorsunuzdur. Yaşadığımız sosyal medya erişim problemleri nedeniyle bütün bir halk olarak VPN programlarını öğrendik ve bu zamandan sonra her ihtiyacımız düştüğünde VPN programları sayesinde yasaklı ya da engellenen tüm sitelere giriş sağlayabildik. Yine bu tür bir dönemden geçiyoruz ve ülkemizde yaşanan engelleme problemleri ile bir kez daha karşı karşıyayız.

Dünya'nın en büyük sosyal medya platformları olan Facebook, Twitter ve YouTube'a erişimin engellendiği bu süreçte hem ücretli hem de ücretsiz bir çok VPN servisi kullanabiliriz. Bunlar bir tanesi olan Betternet, resmi olarak bloğu üzerinden açıkladığı haberle Türk kullanıcıların Facebook, Twitter ve YouTube girişlerinin ücretsiz olduğunu ve bu girişlerde herhangi bir kullanım limitinin de olmadığını belirtti.

Online özgürlüğe herkesin hakkı olduğunu savunan Betternet, dünya genelinde kullanıcıların yasaklı sitelere giriş yapabilmesi için çalıştıklarını da dile getirdi.

Ankara'da gerçekleşen üzücü olaydan sonra devlet tarafından engellenen Facebook, Twitter ve YouTube'a girmek için Betternet'in Windows, Android ve iOS uygulamalarını indirerek ücretsiz olarak VPN kullanımı sağlayabilirsiniz. Betternet indirmek için altta yer alan bağlantıları kullanabilirsiniz.

YORUMLAR