Bitlis Emniyet Müdürü Nöbetteki Koruculara Drone ile Baklava Gönderdi

Bitlis Emniyet Müdürü Nöbetteki Koruculara Drone ile Baklava Gönderdi

Terörle mücadele kapsamında Bitlis-Diyarbakır karayolundaki bir polis noktasını ziyaret eden Bitlis Emniyet Müdürü Fatih Kaya, tepede nöbet tutan köy korucularına drone ile baklava yolladı.

Piyasaya çıktığı günden beri hemen hemen her alanda karşımıza çıkan dronelar işlevsel olması nedeniyle yoğun olarak kullanılıyor. 7'den 70'e herkesin kolaylıkla kullanabileceği dronelar ise bazen ilginç durumlarda karşımıza çıkıyor. Bu sefer baklava ikram etmek için kullanılan bir drone, son derece ilginç görüntülerin oluşmasına neden oldu.

Bitlis-Diyarbakır karayolunun Arıcılık mevkisinde yer alan polis kontrol noktasına ziyarette bulunan Bitlis Emniyet Müdürü Fatih Kaya, güvenlik güçleriyle yapılan çalışmalar hakkında konuştu. Güvenlik güçlerine destek olan ve şubeye yapılan yeni binayı da ziyaret eden Kaya, ardından getirdiği baklavaları güvenlik güçlerine ikram etti. Tepede nöbet tutan geçici köy korucularını da unutmayan Kaya, baklava ikramını drone ile yaptı. İlk önce nöbet tutan korucuları telefonla arayan ve muhabbet eden Kaya, hemen ardından baklava ikramı için drone'u tepeye gönderdi. Tabaklara konulan baklavayı alan köy korucuları ise Kaya'ya teşekkürlerini ilettiler.

Son derece ilginç görüntülerin ortaya çıkmasına neden olan bu anları aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yerli Üretim Fiat Egea HB, Çarpışma Testlerinde Başarısız Oldu)

Türk Savunma Sanayi Artık Milli Yazılım Kullanacak

YORUMLAR