Black Mirror 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

Black Mirror 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

Netflix’in en popüler dizilerinden biri olan Black Mirror’un 4. sezon fragmanı yayınlandı. Diğer dizilerin aksine bir sezonda 3 ila 6 bölüm arası yayınlayan dizinin yeni sezonunda 6 bölüm izleyeceğiz. Fragmandan anladığımız kadarıyla oldukça heyecanlı bir sezon olacak!

Netflix, Black Mirror'dan 6 yeni bölüm geleceği haberini Twitter hesabından müjdeledi. Distopik dizinin yayınlanan videosunda bölüm isimleri verilirken, dizinin hayranları şimdiden heyecan fırtınasına kapıldı bile.

Teknolojinin gündelik hayatımızdaki davranışlarımızı nasıl etkilediğini anlatan ve insanoğlunun teknolojinin karanlık tarafına hapsoluşunu çarpıcı bir şekilde gözler önüne seren Black Mirror, kısa zamanda büyük bir hayran kitlesine ulaştı.

Her bölümünün üniversitelerde ders olarak okutulması gerektiği dizinin yeni sezonda da herkesi ekran başına kitleyeceğini tahmin ediyoruz. Yayınlanan 50 saniyelik kısa videoda, yayınlanacak 6 yeni bölümün isimleri de yer alıyor. Dizinin bölüm başlıkları sırasıyla, CrocodileHang the DJUSS CallisterMetalhead ve Black Museum.

Fragmanda dikkat çeken en önemli iki şey, robot ve uzay gemisi sahnesi. Daha fazla merakta bırakmadan sizleri yeni sezon fragmanıyla baş başa bırakalım.

Black Mirror TV Dizisi, Yapay Zeka Felaket Senaryolarına İlham Oldu

Güneş Tutulması Netflix'e Hiç Yaramadı!

Netflix Dizilerinin Finallerini Artık İzleyenler Belirliyor

YORUMLAR