Call of Duty: Ghosts Sistem Gereksinimleri Nvidia'dan Geldi

Call of Duty: Ghosts Sistem Gereksinimleri Nvidia'dan Geldi

Dünyaca ünlü FPS türündeki aksiyon oyunu Call of Duty serisi bu yıl Ghosts ile kullanıcılarla buluşacak. Yayıncı Activision her ne kadar resmi olarak oyunun sistem gereksinimlerini açıklamamış olsa da Nvidia firması tarafından Call of Duty: Ghosts'un minimum sistem gereksinimleri açıklandı.

Nvidia resmi sayfasında belirtildiğine göre Call of Duty Ghost'u oynamak isteyen oyuncuların minimum sistem gereksinimlerinin aşağıda yer aldığı gibi olması gerekiyor:

Call of Duty: Ghosts Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit veya Windows 8 64-bit
İşlemci: Intel Core 2 Duo E8200 2.66 GHZ ve AMD Phenom X3 8750 2.4 GHZ veya üzeri
RAM (Bellek): 6 GB
Sabit Disk Alanı: 50 GB boş sabit disk alanı
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 550 Ti veya ATI Radeon HD 5870 veya üzeri
Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı
DirectX Sürümü: DirectX 11
İnternet Bağlantısı: Multiplayer için geniş bant ağ bağlantısı

Açıklanan Call of Duty: Ghosts minimum sistem gereksinimleri arasında yer alan 50 GB'lık boş sabit disk alanı eminim ki birçok oyuncu için en büyük sürprizlerden biri olacaktır. Özellikle popüler FPS oyununu Xbox 360, Wii U ve PlayStation 3 üzerinde oynamak isteyen kullanıcıların bu denli yüksek bir sabit disk alanı gerektiren oyundan şikayetçi olabilecekleri bir gerçek.

PC, Xbox 360 ve PlayStation 3 platformları üzerinde 5 Kasım tarihinde piyasaya sürülecek olan Call of Duty: Ghosts'un gelecek nesil oyun konsolları Xbox One ve PlayStation 4 için de piyasaya sürülmesi bekleniyor.

League of Legends Dünyanın En Çok Oynanan Oyunu

YORUMLAR