Chrome Beta, Android Üzerinde Yeni ve Oldukça Hoş Bir Değişiklik Yapıyor

Chrome Beta, Android Üzerinde Yeni ve Oldukça Hoş Bir Değişiklik Yapıyor

Chrome Beta Android üzerinde kullanıcılarına bir güzellik yapıyor ve en çok ziyaret edilen sitelerin ikonlarını “sık kullanılanlar” sayfasına ekliyor. 

Chrome Beta kullanıyorsanız sık kullanılanlar sayfasında imajlar olması gereken yerlerde bazı boşluklara rastlayacaksınız. İşte bu boşluklar aslında en çok ziyaret ettiğiniz sitelerin ekran görüntülerinin gelmesi gereken yerlerdi. Google Chrome Beta’da bu sistemden vazgeçerek buralara sitelerin ikonlarını yerleştirdi. Bu özelliği hemen kullana bilirsiniz, tüm yapmanız gereken Chrome Beta uygulamasını açarak adres satırına “chrome://flags/#enable-icon-ntp” yazarak burada karşınıza gelen seçeneği “uygula” ya da “enable” olarak değiştirmeniz. Bunu yaptıktan sonra uygulamayı tekrar kapatıp açtığınızda bu özellik çalışıyor olacak.Bu özellikten sonra Chrome Beta aşağıdaki resimdeki özelliğe kavuşmuş olacak.

Bunu yapmak tamamen sizin seçiminize kalmış. Chrome Beta güncellemeleri hala devam ediyor. Çok yakında bu özellik var sayılan olarak da uygulamaya gelebilir. Ancak hemen sahip olmak istiyorsanız Chrome Betayı biraz kurcalayabilirsiniz. 

Windows 10 Teknik Ön İzleme 10130 Deneyen Herkese Windows 10 Bedava

Google Chrome 64-Bit Yeni Beta Sürümünde Kullanıcılarla Buluştu

En İyi Web Tarayıcısını Yapmak İçin Bir Araya Gelen İsimlere İnanamayacaksınız

YORUMLAR