Dikkat Önemli Duyuru: Bugün Hemen Flash Player Uygulamanızı Güncelleyin

Dikkat Önemli Duyuru: Bugün Hemen Flash Player Uygulamanızı Güncelleyin

Hacking Team’in 400GB’lık bilgisinin internete sızmasından sonra Flash Player 9 ve üzeri uygulamaların, hemen en son sürüme yükseltilmesi gerekiyor.

Hacking Team Adıyla Tanınan Ünlü Casus Yazılımcı Grup Hacklendi! haberimizin içinde de yazdığımız gibi pek çok uygulama Hacking Team tarafından içine sızılarak kirletilmiş durumda. Bu uygulamalardan en çok kullanılanı olan Adobe Flash Player’ın hemen en güncel sürümüne yükseltilmesi biraz olsun içinizi ferahlatacaktır.

Zero-Day adı verilen bir kötücül yazılımın Adobe Flash Plater’ı kullanarak sistemlerinize sızmasına da olanak veren Hacking Team müdahalesini engellemek için Adobe Flash sürümlerinizi “Flash: 18.0.0.203” sürümüne yükseltmenizi önemle tavsiye ederiz. Takip edeceğiniz linkten Türkiye’yi seçerek hemen güncellemenizi yapabilirsiniz. Ya da aşağıda verdiğimiz Tamindir indirme bağlantılarını kullanabilirsiniz.

Security Week internet sayfalarından verilen bu uyarıyı dikkate almanızın ve hemen Adobe Flash Player sürümlerinizi güncellemeye başlamanızın tam zamanı. 

Hacking Team'den Sızdırılan Dosyalar Yazılım Dünyasını Dehşete Düşürdü

Hacking Team Skandalında Pornografi Faktörüne Bağlı İlginç Gelişmeler Yaşanıyor

YORUMLAR