Feedly Bulut Servisi Kullanıma Hazır

Feedly Bulut Servisi Kullanıma Hazır

Google Reader’ın 1 Temmuz tarihinde emekliye ayrılmasına yaklaşık bir hafta kala, popüler RSS servisi Feedly yaptığı duyuruyla Feedly Bulut senkronizasyon servisini tamamladığını duyurdu. Bu sayede Feedly’e kayıt olan tüm Google Reader kullanıcıları Feedly’nin kendi sunucuları üzerinde çalışacak olan sistemine otomatikman ve sorunsuz bir şekilde geçiş yapmış olacaklar.

Servisin yenilenen son haline ulaşmak isteyen kullanıcıların Feedly’nin hem web hemde mobil versiyonlarının en son sürümünü kullandıklarına emin olmaları gerekiyor. Feedly’nin yenilenen bulut servisiyle birlikte kullanıcıları yenilenmiş bir web arayüzü bekliyor ve bundan böyle Feedly’e ulaşmak isteyen kullanıcıların ayrıca bir web tarayıcısı eklentisi kullanmalarına gerek yok.

Görünen o ki Google Reader kapatılmadan hazırlıklarını tamamlayarak piyasaya tam anlamıyla giriş yapan ilk RSS servisi Feedly oldu ve eminiz ki bunun faydasını fazlasıyla görecektir.

Daha önce sizlere bahsetmiş olduğumuz gibi Digg’de yeni bir RSS servisi için çalışmalarını sürdürüyor ve mobil uygulamalarını şimdiden piyasaya sürdü ama gelin görün ki servis şu an aktif olarak kullanılmamakta. 26 Haziran tarihinde yayın hayatına başlayacağı duyurulan Digg Reader bakalım bu alanda Feedly’i yakalamayı başarabilecek mi?

Facebook'a Reklam Verenlerin Sayısı 1 Milyonu Geçti

YORUMLAR