Firefox 28 Yayınlandı

Firefox 28 Yayınlandı

Dünyanın Google Chrome ve Internet Explorer'dan sonra en çok kullanılan internet tarayıcısı olan Mozilla Firefox güncellendi. Mozilla Firefox 28 için herhangi resmi bir güncelleme notunu henüz yayınlamış değil. Bu nedenle güncellemenin kapsamı hakkında şu an için kesin bir bilgiye sahip değiliz. Fakat yeni sürümün dah önceden yayınlanan beta versiyonlarda karşılaşılan hataları giderdiği ve performans iyileştirmesi sunduğu tahmin ediliyor.

Mozilla Firefox 28 ilk olarak Windows 8 ve Windows 8.1'de yer alan Metro arayüzü ile uyumlu olacak bir Firefox versiyonu olarak tasarlanmıştı. Fakat Mozilla kısa bir süre önce bu fikrinden vazgeçtiğini duyurmuştu. Mozilla bunun nedeni olarak bu modern arayüze karşı heyecan duyulmamasını öne sürmüştü. 

Firefox 28 için resmi güncelleme notları yayınlanmamış olsa da tarayıcı kullanıldıktan sonra göze çarpan en büyük değişiklik bir önceki versiyonda sıkça yaşanan tarayıcı çökmelerinin hemen hemen ortadan kalkması olmuş. Eğer bu çökmeler canınızı sıktıysa ve tarayıcınızı bu nedenle değiştirdiyseniz artık Firefox'a geri dönebilirsiniz. 

Windows, Mac ve Linux versiyonları güncellenen Mozilla Firefox 28'i bu bağlantılardan indirebilirsiniz:

Microsoft Office iPhone ve iPad'e Geliyor

YORUMLAR