Game Of Thrones’un Devi 1,60’lık Sevgilisi ile Evlendi

Game Of Thrones’un Devi 1,60’lık Sevgilisi ile Evlendi

Game of Thrones dizisinde canlandırdığı Ser Gregor Clegane “The Mountain” karakteri ile adını duyuran Thor Björnsson, kız arkadaşı Kelsey Henson ile dünya evine girdi.

29 yaşındaki İzlandalı aktör, bu mutlu haberi cumartesi günü Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile duyurdu. 

 

 

“Artık, büyük bir zevkle çağırıyorum. Kelsey Morgan Henson benim karım! Bu güzel kadını hayatımın geri kalanı boyunca da bu şekilde tutacağım ”  diyen Björnsson, gelecekte eşiyle yaşayacağı maceralar için çok heyecanlı olduğunu söyledi.

Morgan ise paylaştığı fotoğrafın altına, “Seni şimdi ve sonsuza kadar seveceğim. Hayatın bize getireceği tüm şeylerde yanında olacağıma söz veriyorum. Seni çok seviyorum bebeğim”  ifadelerini kullandı.

 

 

İzlanda’nın büyüleyici doğasında çekilen fotoğrafta Björnsson, takım elbise ve kravat giyerken, Kelsey ise sade bir gelin kıyafeti tercih etmiş.

Kanada’da bir barda tanışan Björnsson ve Morgan 2017'den beri sevgililerdi. İkili arasındaki boy farkı ise gözlerden kaçmıyor. 2.06'lık devin yanındaki 1.60'lik eşi fotoğraflarda ilgi odağı oluyor, ancak İzlandalı aktör aralarındaki boy farkının çok sempatik olduğunu söylüyor.

Kelsey Morgan Thor Björnsson

2013 yılından bu yana Game of Thrones’ta The Mountain rolünü canlandıran Björnsson, geçen mayıs ayında Filipinler’de düzenlenen 'Dünyanın En Güçlü Adamı' yarışmasında zafere ulaşmıştı.