Google Chrome'a Ara Güncelleme Geldi

Google Chrome'a Ara Güncelleme Geldi

Dünya üzerinde en çok kullanılan internet tarayıcılarının başında gelen Google Chrome, gün içerisinde aldığı yeni ara güncellemeyle birlikte sürümünü 32.0.1700.102'dan 32.0.1700.107'a yükseltti. Windows ve MAC OS X işletim sistemi kullanmakta olan tüm Google Chrome kullanıcıları için dağıtılmaya başlanan yeni güncellemeye sahip olmak isteyen kullanıcılar, tarayıcılarının ayarlar bölümü altında yer alan "Google Chrome Hakkında" sekmesine tıklayarak otomatik olarak güncellemeyi gerçekleştirebilirler.

Karen Grunberg ve Daniel Xie tarafından Google Chrome'un resmi blog sayfası üzerinde konuyla ilgili yapılan açıklamada "Google Chrome, Windows, Mac, Linux ve Chrome Frame için 32.0.1700.107 sürümüne güncellendi." sözlerine yer verildi.

Ne yazık ki gelen tek açıklama bu oldu ve yeni gelen ara güncellemeyle birlikte kullanıcıları ne gibi değişiklikler beklediğiyle ilgili net bir bildirim yapılmadı. Sonuç olarak Google Chrome 32.0.1700.102 ve Google Chrome 32.0.1700.107 sürümleri arasında ne gibi farklar olduğuyla ilgili kullanıcılara bilgi verilmedi.

Ara güncelleme paketinin bu kadar kısa bir zaman aralığı içerisinde yayınlanmış olması, aslında Google Chrome sürümü üzerinde güvenlik ve hata düzenlemeleri yapıldığının bir göstergesi. Yeni sürümle birlikte gelen yenilikler veya değişiklikler her ne olursa olsun tarayıcının son, resmi ve stabil sürümü olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Bu nedenle eğer bir Google Chrome kullanıcısıysanız, tarayıcınızı en kısa zamanda son sürümüne güncellemenizi öneririm. Aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla Google Chrome'un son sürümünü Windows ve MAC işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız üzerine hızlı ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

Google Chrome Yine İlk Sırada

YORUMLAR