Google Dokümanlar, E-tablolar ve Slayt Uygulamalarına Yakışıklı Güncellemeler Geliyor

Google Dokümanlar, E-tablolar ve Slayt Uygulamalarına Yakışıklı Güncellemeler Geliyor

Mobil cihazlar üzerinde daha uyumlu ve daha kolay bir kullanıma sahip olmaya başlayan Google Dokümanlar ailesinin tüm üyeleri güncelleniyor.

Google E-tablolar, Dokümanlar ve Slayt uygulamaları mobil kullanıcılarını profesyonel hayata daha hızlı entegre olmaları, günlük çalışmalarını mobil cihazlar üzerinden daha kolay gerçekleştirebilmeleri için güncelleniyor. Güncellemeler çok yakında Google Play’de yer alacaklar.

Her üç uygulamaya da gelecek olan yenilikler kısaca şöyle özetlenebilirler;

  • Kullanıcılar artık dokümanlarını ve e-tablolarını kolaylıkla tek menü üzerinden düzelterek güncelleyebilecekler. Her uygulamanın sağ üst köşesinde buna olanak verecek bir menü bulunacak, yeniden isimlendirme gibi işlemler daha hızlı yapılabilecek.
  • Google Slayt uygulamasında kullanıcılar var olan bir slayt üzerinde değişikler yapabiliyor olacaklar. Böylelikle sunumları mobil üzerinden güncellemek mümkün olacak.
  • Dokümanlar, e-tablolar ve slaytlarla ilgili her türlü düzeltme ve yorum mobil üzerinde takip edilebilecek. Böylece mobil üzerinden her türlü doküman, slayt ve tabloya yorum yapabilmek artık mümkün olacak. Tüm bu aktivite tek panel üzerinden kontrol edilerek değerlendirilebilecek.

Google bu güncellemeleri önümüzdeki birkaç gün içerisinde Google Play’de sunacak ve aynı zamanda telefonlara da otomatik olarak gönderecek.

Google Dokümanlarına Canlılık Geldi

Google Dokümanlar Android İçin Güncellendi

YORUMLAR