Google Fotoğraflar Tek Dokunuşla Rötuş ve Filtre Özelliği Kazandı

Google Fotoğraflar Tek Dokunuşla Rötuş ve Filtre Özelliği Kazandı

Google Fotoğraflar bulut depolama hizmetinin çıtasını biraz daha yükselterek yeni güncellemesiyle filtre özelliğine kavuştu. Google Fotoğraflar albümlerinizdeki fotoğrafların üzerine tek bir dokunuşla Instagram benzeri bir dinamik filtreleme menüsüne ulaşabiliyorsunuz.

Google Photos uygulamasını kullananlar veya yeni indirmeye karar verenleri bir sürpriz bekliyor. Google Photos ya da Türkçe meali ile Google Fotoğraflar uygulaması yeni güncellemesiyle anında fotoğraflarımızı işlememize olanak tanıyan birkaç küçük özellik kazandı.

Bu özelliklere sadece işlemek istediğiniz fotoğrafın üzerine dokunarak ulaşabiliyorsunuz. Google Photos 2.3 sürümünden itibaren bu özellik 2.4 güncellemesiyle daha fazla filtreye ve fotoğraf işleme özelliğine sahip olmuş.

Google Fotoğraflar artık albümlere RAW fotoğraflar ekleme ve işleyebilme özellikleri de kazandı. Böylece profesyonel fotoğraf makinelerinden de Google Photos’a ulaşıp klasörler yaratmak ve depolama olanaklarından faydalanmak mümkün oluyor. Google Photos yakında JPG-RAW-JPG dönüştürme hizmeti verecek. 

Google PhotoScan Baskılı Fotoğraflarınızı Yüksek Kaliteli Hale Getiriyor

Google Photos Çevrimdışı Animasyon Özelliği İle Güncellendi

YORUMLAR