Google Keep ile Aileniz ve Arkadaşlarınızla Not Paylaşın

Google Keep ile Aileniz ve Arkadaşlarınızla Not Paylaşın

Google'ın Android için kendi not alma uygulaması Google Keep'e yeni bir özellik ekledi. Artık Google Keep ile aldığınız notları renklerine göre sıraya koyup aileniz veya arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz. Özellikle liste oluşturma özelliğinin paylaşım için günlük hayatınızı kolaylaştıracağını düşünecek olursak Google Keep ile not almak artık çok daha verimli.

Bildiğimiz gibi şu dönemde akıllı telefonlarda sayısız not alma uygulaması var. Aklınıza aniden gelen fikirler, yapılacaklar listesi, iletişim adresileri gibi not almanız gereken durumlarda başvurduğumuz uygulamalar arasında yine en sade ve verimli kullanımı sağlayan Google Keep, artık fikir ve notlarınızı paylaşabilmenize imkan tanıyor. Google Drive'a benzer sistem gösteren yeni özellik sayesinde artık notlarınızı mesaj halinde iletmek ve sürekli kontrol etmek yerine istediğiniz arkadaşınızla paylaşıyor ve notların ortak şekilde düzenlenmesini bile sağlayabiliyorsunuz. Bu sayede yapılacakları birlikte düzenleyebiliyor ve hepsinden önemlisi daha hızlı bir şekilde hallediyorsunuz.

Google Keep'in yeni özelliğiyle birlikte notlarınızı aramakta kolaylaştı. Notları renklerine, paylaşılıp paylaşılmadığına, liste veya hatırlatıcı olup olmadığına göre aratabiliyorsunuz. Hatta notunuza eklediğiniz resim ve seslere göre de ekleri ayrıştırma özelliği sayesinde Google Keep'te aldığınız her notu düzenli olarak koruyabilmeniz mümkün. Aramalarınızı daha hızlı gerçekleştirin, Keep'in notları sizin için hatırlamasını sağlayın. Google Keep güncel not alma uygulamaları arasında diğer uygulamaları gibi yine kullanıcı dostu olmak için geliştiriliyor.

Google Keep'i Android akıllı telefonlarınızda denemek için hemen aşağıdaki bağlantıdan uygulamayı ücretsiz olarak indirebilir ve telefonunuza kurabilirsiniz. Ayrıca yeni sürüm ile beraber not paylaşma özelliği de otomatik olarak telefonunuza gelecek.

Dragon Age: Inquisition'ın Muhteşem Dünyası Çıkış Fragmanında

Snapchat ile Arkadaşlarınıza Para Gönderebileceksiniz

YORUMLAR