HTC One M8 Android 5.0.1 Lollipop Güncellemesi Yayınlandı!

HTC One M8 Android 5.0.1 Lollipop Güncellemesi Yayınlandı!

HTC’nin tasarımıyla büyüleyen amiral gemisi modeli HTC One M8’in geliştirici ve kilitsiz sürümü geçtiğimiz haftalarda Android 5.0 Lollipop güncellemesini almıştı. Diğer HTC kullanıcıları için de sevindirici haber bugün geldi. Android 5.0.1 güncellemesi Avrupa’daki HTC kullanıcılarına dağıtılmaya başlandı.

HTC kullanıcılarının sabırsızlıkla beklediği yazılım güncellemesi Android 5.0 Lollipop nihayet yayınlandı. Sevindirici haber HTC’nin Kıdemli Global Çevrimiçi İletişim Yöneticisi Jeff Gordon tarafından doğrulandı ve HTC Türkiye de resmi Twitter hesabından “Lollipop zamanı!” müjdesini verdi.

4.16.401.10 yazılım numarasını taşıyan ve 780 MB büyüklüğündeki yazılım güncellemesi önemli iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri içeriyor. Sürüm notlarına baktığımızda; Android 5.0 Lollipop güncellemesi, gelişmiş gizlilik özellikleri içeren yeni Lollipop kullanıcı arayüzü, çoklu sayfa desteği, ayarlar üzerinden ulaşabilen ek arama fonksiyonunu içerdiğini görüyoruz.

HTC’nin Android 5.0.1 güncellemesini boyut yüksek olduğundan kablosuz ağ üzerinden ve cihazınızın şarj seviyesi düşükse şarja takılı olarak gerçekleştirmenizi öneririz.

Android 5.0.1 güncellemesini almış HTC One M8'den görüntüler:

YORUMLAR