Instagram'da Daha Fazla Beğeni İçin Bu Uygulamayı Kullanın!

Instagram'da Daha Fazla Beğeni İçin Bu Uygulamayı Kullanın!

Tarık Demir ve Orkan Yılmaz isimli iki Türk genç tarafından geliştirilen Lisa isimli uygulama, Instagram'a yüklenmek istenilen fotoğraflardan en iyisini sizin için seçiyor ve daha fazla beğeni almanızı sağlıyor.

Haydi itiraf edelim; hepimiz Instagram'a fotoğraf yüklemeden önce bir hayli düşünüyoruz. Eğer elimizde, arkadaşlarımızla gittiğimiz bir yerde çektiğimiz onlarca fotoğraf varsa, bunların arasından birini seçip, Instagram'a yüklemek için saatlerimizi bile verebiliyoruz. İTÜ Çekirdek'te geliştirilen Lisa: Photo Assistant for Instagram isimli yazılım da bunu kökten çözmek için imdadımıza yetişiyor. 

Lisa'yı kullanmak için önce Instagram hesabınızla giriş yapıyorsunuz. Ardından, Instagram'a yüklemek üzere en az 2 en fazla 5 fotoğraf seçiyorsunuz. Lisa, bu noktadan sonra devreye giriyor ve belirlediğiniz bu fotoğraflar arasından hangisinin daha iyi olduğunu, daha fazla beğeni alacağını tespit ediyor ve bu fotoğrafı Instagram'a yüklemek için hazır hale getiriyor. Dahası seçilen fotoğrafı Instagram'a yüklemek isterseniz, sizin için en iyi hashtag'leri buluyor ve otomatik olarak bunları fotoğrafınızın altına yerleştiriyor. 

Şimdilik sadece iOS platformu için yayınlanan Lisa'yı hemen aşağıdaki indirme bağlantısından edinebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamanın Android platformuna da çıkacak. 

Instagram Mesajlarına Bağlantı Adresi ve Portre Desteği Geldi

Artık Instagram Hikaye Özelliği Takipçi Kazanmanıza Yardımcı Olacak

Instagram’ın Yeni Özelliğiyle Fotoğraflarınızı Silmeyin, Arşivleyin

YORUMLAR