Instapaper iOS ve Android İçin Ücretsiz Oluyor

Instapaper iOS ve Android İçin Ücretsiz Oluyor

Instapaper yeni bir takipçi modeline geçerek popüler okuma uygulamasını bugünden itibaren hiçbir bedel istemeden indirmenize fırsat tanıyor. Uygulamayı ister iOS, ister Android cihazınıza ücretsiz indirip sağladığı imkanlardan faydalanabilirsiniz. Eğer uygulama içerisinde dahasını istiyorsanız Instapaper sizden üyelik almznızı rica edecek.

Uygulamanın ücretsiz versiyonu dışında bir de yeni sistem olarak aylık premium üyeliği başladı. Ayda 3 dolarlık bir ücretlendirmeyle Instapaper'a üye olabiliyor, ücretsiz versiyonda kullanamayacağınız özelliklere erişim hakkı kazanıyorsunuz. Bazı yeni özellikler uygulamanın eski ücretli versiyonunda bile bulunmuyordu ve Instapaper üyeler için daha yenilerinin ekleneceğini söylüyor.

Aylık ödeme sisteminde gelen değişiklikler okuduğunuz yazıda istediğiniz noktaların altını çizme, playlist oluşturma ve daha birçok henüz duyurulmamış özellik yer alıyor. Önceden tamamen ücretlendirmeli sisteme dayanan uygulamanın en azından kullanıcıların denemesi açısından iyi bir adım attığını söyleyebiliriz.

Instapaper'ı iOS ve Android cihazlarınızda ücretsiz olarak denemek isterseniz sitemiz üzerinden iki versiyonuna da ulaşabilirsiniz:

Xbox One da Windows 10'un Tek Ürün Ailesine Dahil Olabilir

Samsung Galaxy Note 4 Bükülme Testine Direniyor

YORUMLAR