İnternet Aleminin En Tehlikeli Ünlüleri Belli Oldu

İnternet Aleminin En Tehlikeli İsimleri Belli Oldu

Siber güvenlik firması McAfee, yaptığı ilginç araştırma ile internetteki en tehlikeli ünlüleri belirledi. Listenin ilk sırasında New Black Orange John Wick 2  ve The Meg  gibi yapımlardan tanınan Avustralyalı aktris ve model Ruby Rose yer alıyor.  

McAfee’nin araştırması, ünlülerin isimlerini arattığınızda karşınıza çıkan sonuçların kaçında sizi zararlı sitelere yönlendiren linkler bulunduğunu temel alıyor. Şirket, söz konusu listeyi Google, Bing ve Yahoo'da yapılan aramaları baz olarak derledi.

Ruby Rose

Bu kapsamda internetteki en tehlikeli ünlüleri belirleyen ABD’li şirket, son dönemin gözde oyuncularından Ruby Rose’u ‘İnternet'teki en tehlikeli ünlü’ olarak taçlandırdı. 

Orange Black the New Black  dizisinde bir mahkumu, John Wick 2 ’de acımaz bir korumayı ve son olarak The Meg  filminde tarih öncesi köpekbalığı ile savaşan bir bilim insanı gibi birbirinden tehlikeli karakterleri oynayan Rose’un, en az beyaz perdede olduğu kadar internette de ne kadar tehlikeli olduğu resmen belgelenmiş oldu.

Rose’un ardından internetteki en tehlikeli ünlü, reality şov yıldızı Kristin Cavallari olurken, listenin üçüncü basamağında Fransız aktris Marion Cotillard yer aldı. Geçen yılın en tehlikeli ismi ise bir dönemin ünlü şarkıcısı Avril Lavigne olmuştu. 

İnternetin En Tehlikeli 10 Ünlüsü

  1. Ruby Rose
  2. Kristin Cavallari 
  3. Marion Cotillard
  4. Lynda Carter
  5. Rose Byrne
  6. Debra Messing
  7. Kourtney Kardashian
  8. Amber Heard 
  9. Kelly Ripa
  10. Brad William Henke