LastPass'ın Mac Uygulaması Sonunda Yayınlandı

LastPass'ın Mac Uygulaması Sonunda Yayınlandı

İnternet ortamındaki hesap ve parola bilgilerimizi güvenli bir şekilde koruyarak, tek bir yönetici şifresi ile yönetmemizi sağlayan popüler parola yönetim uygulaması LastPass'ın resmi Mac uygulaması yayınlandı.

Bir süredir çıkacağını bildiğimiz uygulama, uzun bir beklemenin ardından resmi olarak Apple Store üzerinde yayınlandı. Mac kullanıcıları LastPass'ın Chrome, Safari, Firefox, Opera vb. internet tarayıcıları için geliştirilen eklentilerini kullanarak LastPass'tan yararlanabiliyorlardı fakar artık uygulamayı indirerek çok daha kolay şifre yönetimi yapabilecekler.

LastPass şu an Dünya üzerinde en çok kullanılan ve en güvenli parola yönetim uygulamalarından bir tanesi ve Windows, Mac, Android, iOS ve Windows Phone olmak üzere neredeyse tüm popüler platformlar için uygulama ve eklentileri bulunuyor. Farklı işletim sistemi ile çalışan cihazlarınız üzerinde senkronize olarak şifre yönetim işlemlerinizi yapmanızı sağlayan uygulama, tüm şifrelerinizi güvenli bir şekilde korumanızı ve tek bir şifre ile hepsinin kontrolünü yapmanızı sağlıyor.

İstediğiniz kişiler ile güvenli bir yol kullanarak şifreleri paylaşma özelliği bulunan servis, uygulamaları içerisinde farklı klasörler altında farklı şifre ve hesap bilgilerini saklamanız için de olanak sunuyor. Eğer bir Mac sahibiyseniz, Salı günü yayınlanan uygulamayı indirerek LastPass'ı çok daha kolay ve pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Uygulama ücretsiz olarak kullanılabiliyor fakat uygulama içerisinde reklam gösterimleri de oluyor. Eğer reklamları görmek istemiyorsanız ve ekstra özelliklerden faydalanmak istiyorsanız yıllık 12 Dolar karşılığında Premium hesap satın alabiliyorsunuz. Mac için LastPass indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterli.

WhatsApp Web Uygulamasını Yayınladı

YORUMLAR