Lenovo'dan El Yazısı Mektup Yazma Keyfi

Lenovo'dan El Yazısı Mektup Yazma Keyfi

Tablet ya da akıllı telefonlarda "neden bir kalem kullanmak isteyelim" sorusunun cevabını hakkıyla verememişken, Lenovo Windows için yeni bir uygulama geliştirdi. 

Tabletlerde kullanılan kalemlerle pek fazla bir şey yapmadığımız ortada. Ancak Lenovo bu atıl durumdan kurtulmamız için bir adım atarak text alanlarının hepsinde kullanabileceğimiz bir uygulamayla bizi stilo kalemlere geri döndürecek.

WriteIt adı verilen uygulama, Windows 8 işletim sistemlerine kurularak text alanı olan her yere kalemle yazı yazabilmemizi sağlıyor. Word dosyaları, not defteri, arama çubukları hatta tarayıcınızın adres boşluğunu bile el yazısıyla doldurabiliyorsunuz.

WriteIt kullanıcının el yazısını tanımladıktan sonra kolayca kullanılabiliyor. Yazıyı yazarken size kelime önerilerinde bulunabiliyor.

WriteIt en karmaşık paragraflarda bile zorlanmadan yazı yazmanızı sağlayabilen bir uygulama. İster e-posta hazırlayın, ister sunum tasarlayın WriteIt her noktada kullanışlı görünüyor. Uygulama 2015 yılının ilkbaharına kadar marketlerde yer almayacak. Ancak demo videosunu izlerseniz son derece kullanışlı bir uygulama olduğunu anlayacaksınız.

WriteIt özellikle tablet ve dizüstü bilgisayarlarıyla toplantıdan toplantıya koşup not alma çabasında olan kullanıcıların çok işine yaracak, hayat kurtaran bir uygulama olacağa benziyor.

Lenovo'nun Rekor Yükselişi

Lenovo, Motorola'yı Bünyesine Kattı

Lenovo ThinkPad Tablet

YORUMLAR