Marvel’s The Punisher’ın İkinci Sezon Tarihi Belli Oldu

Marvel’s The Punisher’ın İkinci Sezon Tarihi Belli Oldu

Disney’in kendi akış hizmetini başlatacak olması nedeniyle Netflix’te birçok Marvel dizisi miadını doldururken, The Punisher platformdaki varlığını sürdürmeye devam ediyor. Netflix, sevilen dizinin 2. sezonu için bir teaser yayınladı.

Marvel’ın en popüler anti kahramanlarından olan ve  2017 yılında Netflix tarafından diziye uyarlanan The Punisher, ikinci sezonu ile geri dönüyor. 

Netflix'in Marvel ile yaptığı orijinal içeriklerinden bir tanesi olan The Punisher, birinci sezonuyla geniş bir hayran kitlesi yaratmayı başarmıştı. 

Dijital yayın devi, başrolde Jon Bernthal'ı izlediğimiz dizinin ikinci sezon tarihini 18 Ocak olarak açıkladı. 

Fragmanda, ilk sezonda Punisher’ın haklı gazabına uğrayan Billy Russo’yu diğer adıyla Jigsaw’ı görüyoruz. Netflix’in paylaştığı teaser, dizinin ikinci sezonuna dair çok fazla ipucu vermemesine rağmen, yeni sezon bu iki karakterin kanlı mücadelesine sahne olacak.

Haberin başında da belirttiğim gibi, Disney'in kendi çevrimiçi yayın platformunu kurması, Netflix’teki Marvel içeriklerine darbe vurdu. Daha önce Daredevil, Luke Cage ve Iron Fist’in fişini çeken Netflix, yeni sezonları yayınlandıktan sonra The Punisher ve Jessica Jones dizilerini de iptal edecek.

Disney, 2019 yılında piyasaya çıkaracağı Disney + ile birlikte Walt Disney, Pixar, Lucasfilm ve Marvel yapımlarını kendi platformuna çekecek. Bu nedenle Netflix ile sözleşme yenilemeyen olan şirket, elindeki bütün orijinal dizi ve filmleri yalnızca kendi hizmeti üzerinden servis edecek.