Microsoft, iPhone Üzerinden Selfie Çekmeyi Kolaylaştırıyor

Microsoft, iPhone Üzerinden Selfie Çekmeyi Kolaylaştırıyor

Microsoft Selfie, ön kameranızı kullanarak çektiğiniz fotoğrafların daha iyi göüntülenmesini sağlayan bir uygulama. Şirket tarafından yapılan bir güncellemeyle bu uygulamaya yeni özellikler de eklendi.

Microsoft başka platformlar için geliştirdiği uygulamalara hız verdi. Özellikle Outlook ve Office uygulamaları ile Windows tabanlı olmayan platformlarda bir hayli ilgi toplamayı başaran Microsoft, kullanıcıların işine bir hayli yarayan başka uygulamalar da geliştirmeye devam ediyor. Yakın zaman önce iOS için yayınlanan Microsoft Selfie uygulaması da bunlardan bir tanesi.

Microsoft Selfie, iPhone kullanarak ön kameradan çektiğiniz fotoğrafların kalitesini bir hayli arttırmayı başarıyor. Kameranın karşısında olan kişinin yaşı, cinsiyeti ve ten rengine göre otomatik ayarlamalar yapan bu program, özellikle yüzdeki lekeleri belirli bir oranda azaltmasıyla ön plana çıkıyor. Fotoğrafı çektiğiniz yerin ışığına göre de önemli değişiklikler yapabilen Microsoft Selfie için yapılan 2.2.0 güncellemesi ise halihazırda çok iyi işleyen bu uygulamaya yeni özellikler ekliyor.

2.2.0 güncellemesiyle birlikte uygulamaya eklenen en önemli özellik ise zamanlayıcı oldu. Özellikle çok kişiyle birlikte çekilen selfie'lerde zamanlıyıcı oldukça iş yapıyor. Yeni güncellemeyle birlikte Microsoft Selfie, 31 farklı dil desteği de sunuyor. Bunların arasında Türkçe de var. Tüm bunlarla birlikte 2.2.0 güncellemesiyle birlikte artık uygulama üzerinden çektiğiniz fotoğrafları daha rahat paylaşabiliyorsunuz. O uygulamayı ise hemen aşağıdaki indirme tuşuna basarak, edinebilirsiniz.

Microsoft Temiz Windows 10 Kurulum Aracını Yayınladı

Microsoft ve Porsche Desing 2'si 1 Arada Laptop Üretecek

Microsoft’un Kafası Biraz Dumanlandı

YORUMLAR