Microsoft Office iPad İçin Yayınlandı

Microsoft Office iPad İçin Yayınlandı

Microsoft, Microsoft Office yazılımını resmi olarak iOS işletim sistemini kullanan iPad'ler için yayınladı. Bir süredir teknoloji çevrelerinde Microsoft'un iPad için özel bir Microsoft Office yazılımı üzerinde çalıştığının söylentileri dolanıyordu. İşte bu söylentiler gerçek oldu ve Office uygulamaları uygulama marketinde yerini aldı. Fakat sanıldığının aksine Microsoft, Office yazılımlarını tek bir paket içerisinde toplamak yerine 3 farklı uygulama olarak yayınladı. Bu uygulamalar şunlar:

Bu üç uygulama Word, Excel ve PowerPoint dökümanlarını iPad'lerimizin üzerinden ücretsiz olarak görüntüleyebilmemizi mümkün kılıyor. Uygulamalar iPad'in dokunmatik yeteneklerinden sonuna kadar yararlanacak şekilde tasarlanmış ve Office yazılımlarının bilgisayar ve mobil versiyonlarında oluşturulan dökümanları aynı şekilde görüntülememize imkan tanıyor.

Eğer Office 365 üyeliğine sahipseniz bu uygulamalar size çok daha fazlasını sunmakta. iPad için geliştirilmiş Office uygulamalarına Office 365 hesabınızı kullanarak giriş yaptığınızda Office dökümanalrını görüntülemenin yanında yeni dökümanlar oluşturabiliyor ve mevcut dökümanlar üzerinde değişiklikler yapabiliyorsunuz. Bu sayede iPad'iniz iş için kullanabileceğiniz bir mobil cihaz haline geliyor ve sizi dizüstü bilgisayar taşıma derdinden kurtarıyor.

Engelli Sitelere Giriş Programları

YORUMLAR