Microsoft Office Paketlerinde İndirim Var, Kaçırmayın!

Microsoft Office Paketlerinde İndirim Var, Kaçırmayın!

Microsoft Office 2016 ve Office 365 paketleri artık hem ev sakinleri, hem de öğrenciler için oldukça hesaplı indirim fırsatları sunuyor. Office paketleri bu indirimlerle beraber 1TB bulut depolama alanı, ücretsiz Skype aramaları ve 5 PC, Mobil ve Mac cihaza kadar da destek veriyor. Tüm bu özellikler sayesinde platformlar arası ofis uygulamalarını zahmetsizce kullanabiliyorsunuz. 

Microsoft Office 365 ve Office 2016 İndirim fırsatları

Microsoft Office 365 bir evde 5 kişinin aynı aboneliği kullanmasına izin verdiği ve 1TB’a kadar bulut depolama alanı sunduğu için son derece akıllı bir seçim. Office 365 nerede olursanız olun hesabınıza ulaşabilme izni de verdiğinden öğrenciler için de oldukça kullanışlı bir ofis yazılımı olarak öne çıkıyor. 5 PC veya Mac, 5 tablet (Windows, iPad ve Android dahil) ve 5 telefonda kullanılabilen Office 365 platformlar arası kararlılık ve sürekliliği ile de sürdürülebilir bir performansa sahip.

Office 365 ev paketi indirim fırsatını buradan, öğrenci paketine de buradan ulaşabilirsiniz. Office 365 Ev paketi de 32 TL'ye varan indirim teklifiyle geliyor. Son gün 30 Kasım!

Office 365 kullanmanın avantajları nelerdir?

Günlük iş akışınızı düzenlemek ve ev-ofis idaresini maksimum düzeyde kontrol edebilmek Office 365 ile mümkün olabiliyor. Word, Excel, Power Point gibi tüm Office dokümanları çevrimiçi olarak oluşturulabiliyor. Bunun avantajı herkesin anında bu güncellenen dokümanlara ulaşabiliyor olmasından kaynaklanıyor. Microsoft Office 365 tüm bu dokümanları ve güncellemeleri son derece güvenli bir ortamda paylaşmanızı sağlıyor. Bu güvenlik seçenekleri, farklı protokoller halinde kullanıcılar tarafından ayarlanabiliyor.

Microsoft Office 2016 ve Avantajları

Windows 10 ile tamamen bütünleşerek, sade ve kolay ulaşılabilir kullanıcı ara yüzü ile bütün bir ofis yazılımı tecrübesi sunan Office 2016, ev ve öğrenci paketi de 49 TL indirimle abonelik fırsatı veriyor. Microsoft’un Limestone entegrasyonu Office 2016’nın dikkat çekici özelliklerinden biri. Limestone Office araçlarını geliştirmek için uygulama geliştiricilere sunulan bir geliştirme ara yüzü. Daha çok kurumsal olarak tercih edilen Office 2016, kurumlar için verdiği bu hizmetleri ev ve öğrenciler için de özel bir pakette sunuyor. Office 2016 Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook gibi önemli ofis yazılım bileşenlerini bünyesinde bulunduran Office 365 ve Office 2016 şimdi indirimli olarak abone olmak mümkün.

Ancak bu indirimler için elinizi çabuk tutmakta fayda var.

Office 365 Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Microsoft Office 2016 Ekran Görüntüleri

YORUMLAR