Microsoft Office Touch Uygulamaları Windows 10 İçin Yayınlandı

Microsoft Office Touch Uygulamaları Windows 10 İçin Yayınlandı

Microsoft, Windows 10 üzerinde çalışan tüm cihazlarla uyumlu Office touch uygulamaları Microsoft Word, Microsoft Excel ve Microsoft PowerPoint’i yeni uygulama mağazasında indirmeye sundu. Önizleme sürümü olarak gelen ve sadece Windows 10 Teknik Önizleme sürümü kullanıcılarının beğenisini sunulan dokunmatik destekli Office uygulamaları tablet kullanıcıları için özel olarak dizayn edilmiş kullanıcı arayüzü ile geliyor.

Office 2016 için çalışmalarını sürdüren Microsoft, Windows 10 işletim sistemli tüm cihazlarla uyumlu Office uygulamasını iki hafta önce basın etkinliğinde tanıtmıştı. Windows 10 üzerinde çalışan Windows Phone cihazlardan 84 inç Surface Hub’a kadar tüm cihazlarda çalışacak şekilde tasarlanmış olan Office Touch uygulamaları bugün Microsoft’un yeni uygulama mağazasında indirilmeye açıldı.

Sadece Windows 10 Teknik Önizleme sürümünü deneyen kullanıcılara açılan Windows 10 için Office, Microsoft Word (87MB) Excel (79.8MB) ve PowerPoint’den (77.8MB) oluşuyor. Tabletler için tasarlanan ve küçük ekranlı cihazlarda da rahatlıkla kullanabilecek şekilde yapılmış yeni Office uygulamasını aşağıdaki bağlantıları kullanarak cihazınıza indirebilir ve ücretsiz olarak yeni modern Office deneyimini yaşamaya başlayabilirsiniz. Windows 10 telefon ve tablet sahibi iseniz Windows 10 için Office’i denemek için birkaç hafta beklemeniz gerekecek.

Microsoft Office Android Tabletler İçin Yayınlandı, Hemen İndirin!

YORUMLAR