Navigasyon Uygulaması Waze'e Yorum Bildirme Güncellemesi Geldi

Navigasyon Uygulaması Waze'e Yorum Bildirme Güncellemesi Geldi

Google bugün trafik ve navigasyon uygulaması olan Waze'e yeni özellikler ekleyerek kullanıcı bazlı uygulamayı güncelledi. Yeni güncellemede sürücüler ziyaret ettikleri yerler hakkında fikir ve yol tarifinde bulunabilecekler.

iOS ve Android kullanıcıları için 3.9 versiyonu, Waze Places isimli yeni bir özellik içeriyor. Kullanıcılar artık Waze içerisinde bulundukları veya ziyaret ettikleri lokasyonların detaylarını düzenleyebilecek. Buna resimler, varış yeri için yol tarif ve açıklamaları ve bulunan alandaki park detayı da dahil. Tüm uygulama kullanıcıları yer ve mekan için bu ayrıntıları düzenleyebilecek, kendi yorum ve tariflerini paylaşabilecekler.

Bunlarla birlikte Waze ayrıca otomatik park bulucu sistemini ekledi. Artık dalgın sürücüler araçlarını nereye bıraktıklarını Waze üzerinden de görebilecek. Bu hem navigasyon anlamında hem de araç tanıma sistemini geliştiren Waze için önemli bir adım.

Son olarak da güncellemede daha hızlı arama yapabilmek için girilen verileri otomatik tamamlama özelliği eklendi. Artık daha hızlı, daha verimli ve daha önemlisi daha paylaşımcı yollar izleyebilirsiniz.

Waze'i iOS veya Android cihazınıza indirmek için sitemizin güvenli ve hızlı sunucularını kullanabilirsiniz:

YORUMLAR