Netflix Artık Türkçe Hizmet Veriyor

Netflix Artık Türkçe Hizmet Veriyor

Netflix ülkemizde verdiği hizmetine Türkçe dil desteği ve Türk lirası (TL) ödeme seçeneğini seçeneklerine dahil ederek aylık 15.00 TL bedelle Türkçe hizmet vermeye başladı.

İçeriğinin yüzde 80'i hali hazırda Türkçe dublajlı  ya da altyazılı olarak üyelerine sunan Netflix, Hollywood filmleri, yabancı diziler, Türkçe film ve diziler, belgeseller, bağımsız filmler, stand-up komediler ve çocuklara özel programlarıyla binlerce eğlenceli içeriğe sahip. Türkçe hizmet vermeye başlayan Netflix’te bugünden itibaren Güneşi Gördüm, Kelebeğin Rüyası, Recep İvedik 4, Düğün Dernek 1 ve 2 gibi ve Leyla ile Mecnun, Suskunlar, Karadayı, Ezel, Kurt Seyit ve Şura, Diriliş Ertuğrul ve Filinta gibi diziler Türk ve Ortadoğu izleyicisiyle buluşacak.

Netflix’te Kaç Tane Film Var?

Dünya üzerinde 130 ülkeye birden servis veren Netflix, her ülkede standart bir yayın akışı hizmeti vermiyor. Netflix Türkiye servisi ilk başlarda oldukça zayıf kalıyordu. Ancak zamanla zenginleşen Türkiye servisinin barındığı film ve programlara bu linki tıklayarak sorgulamanız mümkün.

Netflix Türkiye'de Kaç Para?

Netflix'in Kurucu Ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı Reed Hastings, şirketin Türkçe hizmet vermeye başlaması dolayısıyla düzenlenen basın toplantısında, "Türk dizileri, Türk insanının ne kadar müthiş bir hikaye anlatıcısı olduğunu gösteriyor. Netflix, bu içeriklerin dünyada tanınmasında etkin bir şekilde rol almayı hedefliyor. Tamamen Türkçeleştirilmiş bir Netflix sunmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz." dedi.

Netflix Türkiye'de aylık 15.00 TL sabit bedelle hizmet verecek.

Netflix Nedir, Nasıl Kullanılır, Ne Gibi Avantajları Var? İşte A’dan Z’ye Netflix Dosyası

Netflix’e Türkçe Altyazı Desteği Nasıl Eklenir?

Netflix Bundan Sonra VPN Bağlantılarını Engelleyecek

YORUMLAR