Netflix, Evinde Tüm Gün TV İzleyecek Çalışanlar Arıyor

Netflix, Evinde Tüm Gün TV İzleyecek Çalışanlar Arıyor

ABD ve İngiltere’de çok popüler olan Netflix servisi, İngiltere’deki ofisi için yeni çalışanlar aradığı haberiyle dünyada büyük ilgi topladı.
Ülkemizde hizmet vermeyen Netflix servisi, TV programları ve filmlerini etiket oluşturarak sosyal medyada daha kolay ve hızlı paylaşılması amacıyla, İngiltere ofisine yeni çalışanlar alacağını duyurdu. Bu iş için adayların sinema, film ve TV konusunda eleştiri yeteneklerinin olması, film ve TV izlemeyi sevmesi şartı aranıyor. Bu şekilde çalışacak olan adayların ofise gitmesine gerek kalmadan, evlerinden TV izleyerek, izledikleri programlar veya filmler hakkında etiketler oluşturarak, Netflix’in film ve dizi öneri sisteminin veri tabanını oluşturmasında yardımcı olacaklar.

Türkiye’den başvuru yapmak mümkün değil, sadece İngiltere’de yaşayanlar için geçerli olan iş ilanına göz atmak isteyebilirsiniz. Kimilerinin hayali olan, “sabahtan akşama kadar yataktan çıkmayıp, film, dizi seyretsem” diyenleri heyecanlandıracak türden bir haber. Netflix, ilerleyen zamanlarda Türkiye’de ofis açmaya karar verirse, belki bu tarz hayali olanların hayali gerçek olabilir.

Google Play'in yeni hali ortaya çıktı

YORUMLAR