Norton Internet Security Kullananlar İnternete Giremediler

Norton Internet Security Kullananlar İnternete Giremediler

Internet Explorer kullanan ve Norton Internet Security yazılımına sahip olan kullanıcılar internetten mahrum kaldı. Yeni yüklenen Norton güncellemesi Internet Explorer’ı kilitledi ve kullanıcılar bir daha interneti kullanamadılar.Güncellemeden sonra tarayıcılarını açamayan IE kullanıcıları Norton forumlarına akın ettiler. Norton'un, güncellemesinden sonra IE tarayıcısını bir türlü çalıştıramayan kullanıcılar, çöken tarayıcılar nedeniyle şikayetlerini iletmek için farklı tarayıcıları denemek zorunda kaldı. Bazı kullanıcılar tercih ettikleri IE internet tarayıcısını kullanabilmek için tüm Norton programını bilgisayardan kaldırmak zorunda kaldı. Norton Internet Security'nin Şubat güncellemesini tamamen bilgisayarlarından kaldıran kullanıcılar, bilgisayarlarını kapatıp açtıktan sonra sorunun geçmiş olduğunu gördü.

Norton forumlarına yüklenen kullanıcılara bir süre cevap veremeyen Norton Internet Security çalışanlarının sorunu bulabilmeleri hayli zaman aldı. Kızgın kalabalık sonunda bir Norton çalışanının sistemde düzenleme yaptıklarını ve kullanıcılardan, güncellemeleri otomatik değil el ile programın ara yüzü kullanarak yapmalarını istemesiyle sakinleşti.

Norton müşteri hizmetlerinin bu uyarısını değerlendiren kullanıcılar sorunun giderildiğini görüp rahat bir nefes aldılar. 

Norton Zone Kapatılıyor

Kaspersky Internet Security 2014 En Güvenilir Antivirüs Yazılımı Seçildi

YORUMLAR