Office for Mac, 2016 Sürümüyle Mac Kullanıcılarının Hizmetinde

Office for Mac, 2016 Sürümüyle Mac Kullanıcılarının Hizmetinde

Dünyanın en popüler ofis programlarından olan Microsoft Office'in Mac sürümü, 2016 versiyonu ile kullanıcılara yepyeni bir deneyim sunmayı amaçlıyor. Microsoft tarafından yapılan bir açıklamayla kullanıma açılan Office for Mac 2016, devrimsel olarak nitelendiremeyeceğimiz fakat önemli düzenlemeler içeren özelliklere sahip.

En nihayetinde Mac OS X kullanıcıları sistemleri üzerinde kullanabilecekleri kapsamlı bir ofis paketine sahip oldular. Office for Mac 2016, 2011 versiyonuna getirilen önemli bir güncelleme niteliği taşıyor çünkü arayüze yapılan iyileştirmeler ve bazı ek fonksiyonlar kullanım deneyimini bir üst kademeye taşımayı amaçlıyor. Office'te yer alan Word, Excel, Outlook ve OneNote gibi bileşenler farklı amaçlara hizmet etseler de bir araya geldiklerinde kesintisiz bir profesyonel kullanım deneyimi yaratıyorlar.

Burada önemli bir ayrıntının altını çizmemiz gerekiyor. Önizleme niteliği taşıyan bu sürümün kullanım süresi 60 gün olarak belirlenmiş. Microsoft bu noktada kullanıcılara düzenli olarak gelecek güncellemelerle programlarını daima güncel tutma sözü de veriyor. Office for Mac 2016'nın 2015'in güz döneminde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Şu anki sürümde yer alan diller İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Çince, Portekizce, İsveççe, Danca, Rusça ve Japonca.

Siz de Office for Mac 2016'yı indirmek istiyorsanız aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Dünyanın En Güçlü Akıllı Telefonu: Samsung Galaxy S6

YORUMLAR