Opera 17 Sürümü Yayınlandı

Opera 17 Sürümü Yayınlandı

Popüler internet tarayıcıları arasında yer alan Opera, sürekli olarak kullanıcıların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmeye devam ediyor. Günün ilk ışıklarıyla birlikte Windows ve MAC OS X platformları için yeni sürümü Opera 17 ile kullanıcılara merhaba diyen popüler internet tarayıcısı için şu an sürüm güncelleme notlarının yayınlanmaması nedeniyle yeniliklerin tam bir listesini sizlerle paylaşamıyoruz ama yine de Opera'nın yeni sürümü Opera 17'yi herkesten önce bilgisayarınıza indirerek kurabilirsiniz.

Opera'nın geliştirme sürümü olan Next'in 17 sürümünde olduğu dönemde yapılan geliştirmeleri göz önünde bulunduracak olursak, Opera 17 ile birlikte bilinen hataların düzeltildiğini ve performans sorunlarının ortadan kaldırıldığını söylememiz mümkün ama bunların dışında görünen köklü bir değişiklik şu an için görünmüyor.

Yeni sürümüyle birlikte kullanıcılara tüm işletim sistemleri üzerinde hatasız bir tarayıcı deneyimi sunmaya hazırlanan Opera 17'yi hemen bilgisayarınıza indirerek kurabilir veya Opera'nın otomatik güncelleme sihirbazını kullanabilirsiniz.

Söz konusu işletim sistemi Windows olduğuna göre, Opera 17'yi Microsoft'un en eski işletim sistemi Windows XP'den en yeni işletim sistemi Windows 8.1'e kadar tüm işletim sistemleri üzerinde kullanabilirsiniz.

Opera 17'yi sürümünü Tamindir.com üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

Microsoft Aktif Olmayan Hotmail ve Outlook Hesaplarını Siliyor

YORUMLAR