Outlook.com için Skype Hizmete Açıldı

Microsoft Skype for Outlook.com eklentisini tüm dünyada hizmete açtı

Outlook.com için Skype Hizmete Açıldı

Dünyanın en yaygın olarak kullanılan anlık mesajlaşma, sesli arama ve video sohbet yazılımları arasında olan Skype kullanmım alanını daha da genişletecek bir adım attı. Microsoft son yaptığı çalışma ile e-posta servisi Outlook ile Skype hizmetini birleştirerek Skype for Outlook.com eklentisini kullanıcılara sundu. Skype for Outlook.com temel olarak tarayıcımız üzerinden Skype bağlantılarımızla iletişim kurmayı mümkün kılmak amacıyla geliştirilmiş bir eklenti. Skype for Outlook.com kullanarak internet tarayıcımız üzerinde Outlook.com hesabımız açıkken Skype bağlantılarımızla yazışabiliyoruz. Bu sayede Skype yazılımını kullandığımız bilgisayara indirmeden ve kurulumunu yapmadan Skype kullanabiliyoruz.

Skype for Outlook.com eklentisini kurmak oldukça kolay ve Skype masaüstü versiyonuyla karşılaştırıldığında daha kısa sürüyor. Skype for Outlook.com'un en güzel yanı kendi bilgisayarımızdan farklı bir bilgisayar kullanıyorsak bize bu bilgisayara Skype masaüstü yazılımı yüklemeden Skype üzerinden mesaj gönderebilme ve alabilme imkanı tanıması. Bunun yanında Skype masaüstünü yazılımının yüklenmesinde ve çalıştırılmasında sıkıntı yaşadığımız durumlarda Skype for Outlook.com eklentisini yükleyebiliriz ve Skype ile arkadaşlarımızla ve ailemizle iletişime geçebiliriz.

Skype for Outlook.com anlık mesajlaşma özelliğinin yanında bize tarayıcımız üzerinden sesli arama yapma ve video sohbet başlatma imkanı da sunuyor. Skype for Outlook.com indirmek için:

WhatsApp Tarafında Yaşanan Sorunlar LINE'a Yaradı

YORUMLAR