PC'de Format Kabusuna Son, Artık Bir Kurtarıcımız Var: CloneApp

PC'de Format Kabusuna Son, Artık Bir Kurtarıcımız Var: CloneApp

PC kullanmanın en acı verici tarafı sisteme format atmak. Ancak CloneApp uygulamasıyla bu işkenceye artık bir son veriliyor.

Bilgisayar formatlamak ve temiz bir kurulum yapmak, aslında her zaman PC’lere daha performans kazandırmak için yapılması gereken rutin işlemlerden biri. Ancak bazen tüm kullandığınız programları yeniden PC'ye taşınmak zorlu bir uğraş ve oldukça da zaman alıcı ve sıkıcı bir süreç. Yedekleme yapmak ve sisteme kurulacak programların tüm ayarlarını yeniden kurgulamak insanı çileden çıkarıyor.

İşte bu gibi sıkıntılı durumlar için kullanabileceğiniz ücretsiz CloneApp uygulaması, Windows programlarının ayarlarını yedeklemenizi ve daha sonra geri yüklemenizi sağlıyor. Sisteminize kurulu programların kayıt defteri verilerini tek hamlede yedekleyebilen CloneApp, daha sonra bunları yeni işletim sisteminize kolayca aktarabilmenizi sağlıyor.

Adlarını tek tek yazıp buraya sığdıramayacağımız tam 138 adet Windows programını destekleyen CloneApp, desteklemediği programlar için de elle yedekleme seçeneğine sahip. Böylelikle format esnasında temiz bir Windows kurulumu üzerine CloneApp ile yedeklediğiniz tüm programları zahmetsiz ve aynı haliyle kurabilmeniz tek tuşla mümkün oluyor.

Daha Hızlı Bir PC İçin 7 Altın Kural

Windows 8.1 USB Kurulum Diski Hazırlama

Windows 10 Temiz Kurulum Nasıl Yapılır?

YORUMLAR